Coraz bliżej święta....kupuj z FaniMani

Już niedługo Święta i wielu z Was z pewnością kupuje prezenty oraz inne rzeczy w internecie. Każdy taki zakup to okazja do bezpłatnego wsparcia naszej organizacji - ponad 1700 sklepów dzieli się zyskiem. Dołącz do nas na https://fanimani.pl/brak--organizacji/ i wspieraj nas bezpłatnie przy okazji zakupów online.

Kupuj z FANIMANI


Jeżeli robisz zakupy w internecie, nieważne czy są to buty, elektronika, kosmetyki czy książki, możesz nas bezpłatnie wspierać. Z każdego Twojego zakupu średnio 2,5% jego wartości trafi do naszej organizacji, jeśli zaczniesz korzystać z serwisu FaniMani.pl Ty nic nie dopłacasz!

Pomagaj nam bezpłatnie przy okazji codziennych zakupów online. Możesz skorzystać z oferty ponad 1700 sklepów, a także przy okazji zamawiania jedzenia online czy rezerwacji noclegów.

Darowiznę aktywujesz jednym kliknięciem. To proste i bezpieczne rozwiązanie.

1. Zarejestruj się w FaniMani.pl FaniMani.pl

Jeśli zarejestrujesz ...

Nadchodzi Nowy Rok

A z okazji Nowego Roku pragniemy życzyć Wam dużo zdrowia, codziennego optymizmu i spełnienia marzeń oraz postanowień noworocznych!


Z okazji Świąt Bożego Narodzenia...


Pokój zamieszka, kiedy Pan przybędzie.

W adwentowej refleksji,

w skupieniu przy konfesjonale,

w ciszy wyczekiwania na wigilijną gwiazdę,

do gorącego i otwartego serca niech przyjdzie Pan i umocni nas swoim pokojem,

byśmy go mogli rozdawać wszędzie tam, gdzie niepokój.

Błogosławionych świąt Bożego Narodzenia.

Zarząd Stowarzyszenia "ATUT" oraz  uczestnicy i kadra Warsztatu Terapii Zajęciowej w Szczecinku.

REALIZACJA PROJEKTU AKTYWNI NIEPEŁNOSPRAWNI - narzędzia wsparcia samodzielnosci osób niepełnosprawnych

 

Informacje o projekcie

Podstawowe informacje

Projekt pt. „Aktywni niepełnosprawni – narzędzia wsparcia samodzielności osób niepełnosprawnych” realizowany jest w ramach Osi Priorytetowej II Efektywne polityki publiczne dla rynku pracy, gospodarki i edukacji, w ramach Działania 2.6 Wysoka jakość polityki na rzecz włączenia społecznego i zawodowego osób niepełnosprawnych Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

Realizatorzy projektu

Projekt "Aktywni niepełnosprawni - narzędzia wsparcia samodzielności osób niepełnosprawnych" realizują:

  • Biuro Pełnomocnika Rządu do Spra...

...STROIKI I WIEŃCE - CZAS ZACZĄĆ...

JAK CO ROKU O TEJ PORZE W  WTZ WYTWARZAMY STROIKI NA GROBY NASZYCH BLISKICH

XVI JTON

XVI Jarmark Twórczości Osób Niepełnosprawnych - Szczecinek 2022 za nami....po dwóch latach przerwy z powodu pandemii,  znów mieliśmy okazję spotkać się aby wspólnie zaprotestować przeciw dyskryminacji osób niepełnosprawnych.

Oczywiście  nasz protest to: śpiew, taniec oraz prezentacje naszych wyrobów na stoiskach kiermaszowych. W taki sposób pokazujemy wszystkim, że jesteśmy częścią społeczeństwa, mamy swoje marzenia, chcemy czuć się potrzebni....po prostu żyjemy.

Zaproszenie na XVI JTON

W maju osoby niepełnosprawne i środowiska ich wspierające obchodzą Europejski Dzień Protestu Przeciwko Dyskryminacji Osób Niepełnosprawnych. W Szczecinku obchody tego dnia organizuje Stowarzyszenie “ATUT”, które od kilku lat wspólnie z Warsztatem Terapii Zajęciowej i Samorządową Agencją Promocji i Kultury przygotowuje Jarmark Twórczości Osób Niepełnosprawnych, jako formę “protestu przeciwko dyskryminacji” . Jarmark jest okazją do prezentacji oraz sprzedaży prac i wyrobów wykonanych przez osoby niepełnosprawne – podopiecznych warsztatów terapii zajęciowej i środowiskowych domów samopomocy, w ra...